Szkolenie kreatywności z artystami

Wyjdź poza schemat. Poszerz swoje horyzonty

Kreatywność i biegłość w generowaniu nowych, nieszablonowych rozwiązań zyskują coraz większą wartość i znaczenie również w świecie biznesu. Warto je w sobie rozwijać, a z kim lepiej to robić, jak nie z osobami zajmującymi się tym na co dzień? Nasze szkolenia z kreatywności oparliśmy właśnie na tej idei.

Wszystko co dzieje się na tych warsztatach jest nakierowane na nauczenie Cię i pokazanie Ci technik skutecznego wyjścia poza utarte wzorce i wypracowanie nowatorskich rozwiązań.

 

Ruch jest do tego idealnym narzędziem, gdyż w pełni angażuje nie tylko nasz umysł, ale i ciało. Wymaga on od Ciebie szybkich i spontanicznych, a przy tym skutecznych reakcji, które szalenie zyskują na znaczeniu w obecnym świecie, często określanym mianem "świat VUCA".

 

Wykonując kreatywne zadania doświadczasz i zyskujesz świadomość siły, ale też pułapek, jakie pojawiają się w Twoim mózgu podczas szukania nowych rozwiązań.  Zapisz się na nasze szkolenie kreatywności i doświadcz nowych sposobów na rozwiązywanie codziennych wyzwań!