samuel-zeller-250515-unsplash.jpg

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej

Zamiast z PowerPointa - ucz się jej od tancerzy!

Szkolenie z komunikacji interpersonalnej przeznaczone w szczególności dla firm. Jego siłą jest nie tylko team building i zabawa w ruchu, ale też autentyczna wiedza na temat skutecznej komunikacji.   Uczenie poprzez działanie.

 

Monika od  przeszło 10 lat prowadzi standardowe szkolenia z komunikacji, ale to w wyniku połączenia jej wiedzy merytorycznej i technik ze świata artystów powstał unikalny program szkolenia, który o wiele skuteczniej od tradycyjnych warsztatów z komunikacji, pozwali Ci rozwinąć Twoje miękkie kompetencje lub umiejętność komunikacji interpersonalnej w zespole.

Nasze ćwiczenia pomogą Ci trafniej wyrażać siebie, swoje myśli i prawdziwe intencje oraz słuchać i rozumieć innych.

  • Wiedzę o budowaniu skutecznej komunikacji interpersonalnej będziemy czerpać w równym stopniu z nauki co z... pracy scenicznej choreografów i tancerzy.

  • Pomożemy Ci zrozumieć na czym polega aktywne słuchanie oraz jak bez pudła komunikować to, co dla Ciebie ważne. 

  • Pokażemy Ci jak myśli zmieniają postawę ciała i... jak postawa ciała może zmienić sposób Twojego myślenia, np. o stresie.

  • Doświadczysz na własnej skórze, jak ważny i pomocny jest język niewerbalny w komunikacji.

  • Wyjaśnimy dlaczego nasz mózg przywiązuje aż tak dużą wagę do tzw. pierwszego wrażenia i co się na nie składa.

 

Po warsztacie:

  • Zyskasz głębsze zrozumienie na czym polega komunikacja interpersonalna oparta na autentyczności i wyraźnym przekazie.

 

  • Nauczysz się wykorzystywać informację zwrotną w budowaniu dialogu i szukaniu wspólnych rozwiązań.Zyskasz przydatną wiedzę (i umiejętności!) na temat wpływu emocji na ciało i ciała na emocje.

 

Aby w pełni skorzystać z naszej wiedzy, nie jest absolutnie wymagane jakiekolwiek doświadczenie taneczne oraz szczególna sprawność fizyczna.