Warsztaty taneczne z improwizacji, rozwoju artystycznego i kreatywności dla szkół tańca w Krakowie i nie tylko!

"JA w tańcu - Open" to seria warsztatów improwizacji ruchowej i rozwoju artystycznego, dla tancerzy na każdym poziomie zaawansowania. Warsztaty idealne dla szkół tańca - w Krakowie i nie tylko, a także formacji tanecznych oraz grup aktorskich pragnących rozwinąć ruch sceniczny. Jedyna w swoim rodzaju formuła: cechy wspólne każdych zajęć to rozwój kreatywności i świadomości ciała, a jednocześnie każda lekcja kładzie nacisk na inny wymiar budowania osobowości i warsztatu tancerza: wyrażanie emocji, świadomy kontakt z widownią lub kamerą, osobowość vs. wizerunek, szukanie indywidualnego stylu ruchu i wiele wiele innych...

  • Pod naszym okiem przejdziesz przez ćwiczenia, które rozwijają umiejętność improwizacji i kreatywnego podejścia do tańca.

  • Pogłębisz kontakt ze swoim ciałem, nauczysz się ufać jego impulsom i komunikatom.

  • Poznasz podstawy psychologii twórczości i metody z jakich korzystają artyści szukając nowych rozwiązań w procesie twórczym.

 

Nasze warsztaty prowadzimy głównie w szkołach tańca w Krakowie, ale zdecydowanie się do nich nie ograniczamy! Z naszych usług możesz skorzystać w całej Polsce. 
Aby stworzyć najlepsze warunki do eksperymentów i poszukiwań pracujemy w kameralnych grupach. To gwarantuje, że możemy poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość uwagi oraz udzielić indywidualnych, spersonalizowanych wskazówek w trakcie ćwiczeń i poszukiwań.

Chcesz otrzymać informacje o nadchodzących warsztatach?