Warsztaty rozwoju artystycznego i kreatywności

To seria warsztatów improwizacji ruchowej i rozwoju artystycznego, dla tancerzy na każdym poziomie zaawansowania. Warsztaty idealne dla szkół tańca, formacji tanecznych oraz grup aktorskich pragnących rozwinąć ruch sceniczny. Jedyna w swoim rodzaju formuła: cechy wspólne każdych zajęć to rozwój kreatywności i świadomości ciała, a jednocześnie każda lekcja kładzie nacisk na inny wymiar budowania osobowości i warsztatu tancerza: wyrażanie emocji, świadomy kontakt z widownią lub kamerą, osobowość vs. wizerunek, szukanie indywidualnego stylu ruchu i wiele wiele innych...

Przykładowe moduły
JA_ww_tańcu_JA_jako_instrument_warsztat

—  Name, Title

JA JAKO INSTRUMENT

  • Ciało i umysł jako instrument tancerza

 

  • Czemu czujemy stres? Jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem?

 

  • Ciało, mózg i emocje - wzajemny wpływ

 

Mega kreatywna petarda i absolutne wyciągniecie (każdego, kto się odważy!) poza strefę oklepanych kroków, gestów i rutyny. Nieważne w jakim stylu i jak długo tańczysz, po tym warsztacie Twoja odwaga, inwencja i świadomość ciała wskoczy na nowy poziom. Czyli wszystko o tym jak być sobą w tańcu i swoim ruchem zostawiać ślad w sercu innych.

 

  • Pod naszym okiem przejdziesz przez ćwiczenia, które rozwijają umiejętność improwizacji i kreatywnego podejścia do tańca.

  • Pogłębisz kontakt ze swoim ciałem, nauczysz się ufać jego impulsom i komunikatom.

  • Poznasz metody z jakich korzystają artyści szukając nowych rozwiązań w procesie twórczym.

 

Aby stworzyć najlepsze warunki do eksperymentów i poszukiwań pracujemy w kameralnych grupach.   To gwarantuje, że możemy poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość uwagi oraz udzielić indywidualnych, spersonalizowanych wskazówek w trakcie ćwiczeń i poszukiwań.

Chcesz otrzymać informacje o nadchodzących warsztatach?

Obserwuj

  • YouTube - Biały Krąg

©2020 by Bold Move