Dwa różne światy.

Wiara w te same wartości.

Mariusz Jasuwienas

#serce #intuicja #wiara

Mariusz Jasuwienas: Reżyser,  sędzia certyfikowany  federacji WADF, choreograf, tancerz, instruktor, finalista I edycji programu „You Can Dance”- Po Prostu Tańcz”.  Jego choreografie odniosły liczne międzynarodowe sukcesy, m.in. Mistrzostwa Świata i Europy w SHOW DANCE i SHOW DANCE PRODUKCJE 2016, 2017, 2018 i 2019.

 

Mariusz z wykształcenia jest instruktorem tańca jazzowego, ale rozwija się we wielu nurtach tanecznych uczestnicząc w warsztatach w Europie oraz USA. Dziś uczy głównie odmian hip-hop’u (New style, Hype, Underground) i jazzu (pop-jazz, broadway jazz, jazz underground i inne), a także współpracuje z wieloma formacjami i zespołami tanecznymi oraz teatrami w całej Polsce m. in. krakowskim Teatrem Stu i im. Juliusza Słowackiego.

450e87147b8ba9cb16cde660cde278d7-2170.jp

Monika Gawinecka

#mentoring #komunikacja #motywacja

Monika Gawinecka: Reiss Profile Master®, mentor menadżerów i środowisk kreatywnych. Obok tańca, fascynuje ją neurobiologia, kreatywność jako narzędzie rozwoju oraz wpływ wewnętrznej motywacji na zachowania i wybory życiowe.

Ogromna fanka stylu twórczego oraz metod pracy z tancerzami amerykańskiej choreografki Galen Hooks. Absolwentka warsztatów tanecznych i rozwoju artystycznego "The Galen Hooks Method" oraz Fundamentalnych Elemenów"Pracy z Ciałem" prowadzonych metodami Laban/Bartenieff oraz "Ciało i Ruch w Pracy z Emocjami".

Obserwuj

  • YouTube - Biały Krąg

©2020 by Bold Move