Szkolimy tancerzy

w unikalnym duecie.

Mariusz Jasuwienas

#serce #intuicja #wiara

Mariusz Jasuwienas: Reżyser,  sędzia certyfikowany  federacji WADF, choreograf, tancerz, instruktor, finalista I edycji programu „You Can Dance”- Po Prostu Tańcz”.  Jego choreografie odniosły liczne międzynarodowe sukcesy, m.in. Mistrzostwa Świata i Europy w SHOW DANCE i SHOW DANCE PRODUKCJE 2016, 2017, 2018 i 2019.

 

Mariusz z wykształcenia jest instruktorem tańca jazzowego, ale rozwija się we wielu nurtach tanecznych uczestnicząc w warsztatach w Europie oraz USA. Dziś uczy głównie odmian hip-hop’u (New style, Hype, Underground) i jazzu (pop-jazz, broadway jazz, jazz underground i inne), a także współpracuje z wieloma formacjami i zespołami tanecznymi oraz teatrami w całej Polsce m. in. krakowskim Teatrem Stu i im. Juliusza Słowackiego.

450e87147b8ba9cb16cde660cde278d7-2170.jp
Dla tancerzy szkolenia instruktor.jpg

Monika Gawinecka

#mentoring #komunikacja #motywacja

Monika Gawinecka: Reiss Profile Master®, mentor menadżerów i środowisk kreatywnych. Obok tańca, fascynuje ją neurobiologia, kreatywność i psychologia twórczości jako narzędzie rozwoju. , a także wpływ wewnętrznej motywacji na zachowania i wybory życiowe.

Ogromna fanka stylu twórczego oraz metod pracy z tancerzami amerykańskiej choreografki Galen Hooks. Absolwentka jej warsztatów tanecznych i rozwoju artystycznego "The Galen Hooks Method" oraz "Fundamentalnych Elemenów Pracy z Ciałem" oraz "Ciało i Ruch w Pracy z Emocjami" prowadzonych metodami Laban/Bartenieff  przez Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba.

Wiedza o tańcu i wiedza o psychologii twórczości. Wiedza o sztuce przekazania, ale też pokazania siebie w tańcu. Obydwoje wnosimy do tego duetu coś wyjątkowego.  Wiedza o stronie duchowej i technicznej stronie procesu twórczego oraz dzielenia się jego owocami z Twoim odbiorcą.

 

Nasze doświadczenie sprawia, że patrzymy na rozwój tancerzy wielowymiarowo! A oni, dzięki temu, uczą się i osiągają swoje cele o wiele szybciej. Przyjdź na nasze lekcje lub zaproś nas do swojej szkoły tańca!